اخبار مرتبط
پست برق 230 کیلوولت صنایع اهواز با ارزش سرمایه گذاری 2500 میلیارد ریال وارد مدار شد
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: عملیات احداث پست برق 230 به 33 کیلوولت صنایع اهواز به پایان رسید و وارد مدار شده است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: عملیات احداث پست برق 230 به 33 کیلوولت صنایع اهواز به پایان رسیده و وارد مدار شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، محمود دشت‌بزرگ با اعلام این خبر، افزود: پست برق صنایع که با هدف پایداری شبکه برق کلانشهر اهواز طراحی و احداث شده 50 مگاولت آمپر ظرفیت دارد و ارزش سرمایه‌گذاری آن 2500 میلیارد ریال است.
وی تصریح کرد: با بهره‌برداری از پست 230 کیلوولت صنایع ظرفیت جدیدی در کاهش محدودیت و جلوگیری از خاموشی در شبکه اتفاق افتاده و کمک می‌کند که بارگیری از پست های پربار منطقه (مهدیس و اهواز) کاهش و متعادل شود.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان بیان کرد: یکی دیگر از اهداف احداث پست برق صنایع، برق‌رسانی به شهرک های صنعتی و مشترکین جدید خانگی و عمومی در منطقه و کمک به توسعه پایدار کلانشهر اهواز است.
دشت بزرگ گفت: از مهرماه 1400 تاکنون با احتساب ظرفیت فوق، 365 مگاولت آمپر در بخش انتقال و فوق توزیع به ظرفیت شبکه تحت نظارت این شرکت در استان‌های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد اضافه شده است.
شایان ذکر است، شرکت برق منطقه‌ای خوزستان وظیفه تامین و پایداری برق در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارد.

تمام/
تاریخ:
1400/10/21
ساعت:
15:59
کد خبری:
1478
تعداد بازدید صفحه:
583
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • پست صنایع_0
  • پست صنایع_0

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal