اخبار مرتبط
طرح دولت الکترونیک شرکت‌های برق منطقه‌ای کشور در خوزستان تدوین شد
از طرح جامع استقرار دولت الکترونیک شرکت‌های برق منطقه‌ای کشور (طرح جاداب) که به عنوان یک ماموریت ویژه به برق منطقه‌ای خوزستان محول شده بود، رونمایی شد.
از طرح جامع استقرار دولت الکترونیک شرکت‌های برق منطقه‌ای کشور (طرح جاداب) که به عنوان یک ماموریت ویژه به برق منطقه‌ای خوزستان محول شده بود، رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، مدیرعامل این شرکت در نشست توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی شرکت توانیر، با تاکید بر نقش دولت الکترونیک در حکمرانی خوب و ایجاد مشارکت حداکثری مردم در دولت، بیان کرد: طرح "جاداب" نقشه راهی برای اجرای پروژه های عملیاتی استقرار دولت الکترونیک در شرکت های برق منطقه‌ای کشور است.
محمود دشت بزرگ افزود: در این طرح به دغدغه‌ها و نیازهای ذینفعان کلیدی داخلی و بیرونی صنعت برق و متولیان دولت الکترونیک در کشور و همراستایی با سایر طرح‌های ملی ابلاغی صنعت برق، توجه ویژه ای شده است.
وی تصریح کرد: تدوین این طرح که به عنوان یک ماموریت ویژه از سال 98 از سوی شرکت مادرتخصصی توانیر به شرکت برق منطقه‌ای خوزستان محول شده بود، توسط یک کارگروه اجرایی مستقر در این شرکت، با دو هزار نفرساعت کار کارشناسی با ذینفعان و استفاده از خدمات مشاور دانش‌بنیان، نهایی و تدوین شده است.
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت برق منطقه‌ای خوزستان نیز در این نشست گفت: طرح "جاداب" با تحلیل شکاف بین وضعیت موجود و وضعیت مطلوب و تهیه راهنمای برنامه‌ها و اولویت‌بندی پروژه ها، در چهار فاز تدوین شد که در پایان هر فاز به تایید کارگروهی متشکل از توانیر و چند شرکت برق منطقه‌ای رسیده است.
اشکان نظام‌پور افزود: در این طرح، پس از آسیب‌شناسی طرح های اجرا شده و تعیین معیارهای اولویت بندی پروژه ها و معماری مدل مطلوب ارائه خدمات الکترونیک به کارکنان، به شرکت توانیر و سایر دستگاه‌های دولتی و نیز به مشترکین و اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی، در قالب یک برنامه عملیاتی بعنوان راهنمایی برای استقرار دولت الکترونیک در شرکت‌های برق منطقه‌ای تدوین و مستندسازی و به شرکت توانیر تحویل شد.
بر اساس این گزارش، گردآوری اسناد بالادستی و تکالیف ابلاغ شده در رابطه با توسعه دولت الکترونیک و تهیه یکی از کاملترین بانک‌های اطلاعاتی تحلیلی در سطح وزارت نیرو، تدوین مدل پایش برنامه‌های عملیاتی و سنجش میزان استقرار دولت الکترونیک در شرکت‌های برق منطقه‌ای و تهیه محتوای آموزش مجازی به مجریان طرح، از جمله ویژگی های تدوین طرح جامع استقرار دولت الکترونیک شرکت‌های برق منطقه‌ای (جاداب) است.

تمام/
تاریخ:
1400/10/19
ساعت:
09:13
کد خبری:
1476
تعداد بازدید صفحه:
617
نویسنده:
فناوری اطلاعات و ارتباطات
منبع:
فناوری اطلاعات و ارتباطات
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal