اخبار مرتبط
برگزاری نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال ادارات استان به میزبانی برق منطقه ای خوزستان
نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال ادارات استان به میزبانی شرکت برق منطقه ای خوزستان برگزار و تیم مینی فوتبال این شرکت رتبه سوم را در این مسابقات کسب کرد.
نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال ادارات استان به میزبانی شرکت برق منطقه ای خوزستان برگزار و تیم مینی فوتبال این شرکت رتبه سوم را در این مسابقات کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، نخستین دوره‌ی این مسابقات در زمین چمن ورزشگاه برق (نیرو) متعلق به این شرکت با حضور تیم هایی از ادارات استان برگزار شد.
در بازی پایانی این دوره از مسابقات که متولی برگزاری آن هیأت ورزش‌های همگانی خوزستان بوده، دو تیم علوم پزشکی اهواز و بنیاد مسکن به مصاف هم رفتند که با برتری تیم علوم پزشکی اهواز به پایان رسید و قهرمان این مسابقات شد.
تیم مینی فوتبال شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز بر سکوی سوم ایستاد و کمیته امداد امام خمینی (ره) چهارم شد.
با توجه به میزبانی، مشارکت و همکاری شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در برگزاری این بازی‌ها، در آیین اختتامیه‌ مسابقات که با حضور جمعی از پیشکسوتان ورزش استان انجام شد از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان و رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان، از مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره، معاونت مالی و امور پشتیبانی، مدیر امور مهندسی و خدمات عمومی و رئیس اداره ورزش شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با اهدای لوح تقدیر، قدردانی شد.
محمد مهدوی، علی هلالی، مجید اعرابی، محمد کعبی، حمید آلبوعطیوی، سیدامیرحمزه صالحی راد، صلاح طالبی، امین ورامینی، محمود مرادی مهر، محمد سعدی، رحیم کرمی پور، محسن جعفری، هادی قلاوند، علی موسوی، سیدحمزه موسوی،  محمود باقری، حمیدرضا مکناوی و سیدعلیرضا شریفی اعضای تیم مینی فوتبال برق منطقه ای خوزستان در این مسابقات بودند.

تمام/
تاریخ:
1400/08/25
ساعت:
13:16
کد خبری:
1422
تعداد بازدید صفحه:
825
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
معاونت مالی و امور پشتیبانی
تصاویر مرتبط

  • ورزش_0

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal