ناحیه شرق 15 کپسول اکسیژن به بیمارستان امیدیه اهدا کرد
امور بهره برداری ناحیه شرق شرکت برق منطقه ای خوزستان در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، 15 کپسول اکسیژن به بیمارستان امام رضا (ع) امیدیه اهدا کرد.
امور بهره برداری ناحیه شرق شرکت برق منطقه ای خوزستان در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، 15 کپسول اکسیژن به بیمارستان امام رضا (ع) امیدیه اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمد سلبی مدیر امور بهره برداری ناحیه شرق این شرکت بیان کرد: این امور 15 کپسول اکسیژن 50 کیلویی به بیمارستان امام رضا (ع) امیدیه اهدا کرده است.
وی افزود: با حضور مسئولین بیمارستان در مرکز امور بهره برداری ناحیه شرق، کپسول های اکسیژن اهدایی به آنها تحویل شده است.
مدیر امور بهره برداری ناحیه شرق شرکت برق منطقه ای خوزستان ادامه داد: این اقدام با موافقت مدیرعامل شرکت و در راستای تعهد به مسئولیت اجتماعی و حمایت از کادر درمان و رفاه حال بیماران کرونایی انجام شده است.
سلبی اضافه کرد: با توجه به ماندگاری بیماری کرونا در کشور، بیمارستان ها نیاز به تقویت و نوسازی تجهیزات خود دارند و ما نیز تلاش کردیم به سهم خود قدمی در این راه برداشته باشیم.
بر اساس این گزارش، در راستای حمایت از کادر درمان و تعهد به مسئولیت اجتماعی، شرکت برق منطقه ای خوزستان در ماه جاری 300 کپسول اکسیژن دیگر نیز به بیمارستان های کرونایی استان اهدا کرده است.

تمام/
تاریخ:
1400/06/21
ساعت:
13:43
کد خبری:
1374
تعداد بازدید صفحه:
264
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
ناحیه شرق
تصاویر مرتبط


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal