اخبار مرتبط
بهره برداری از 290 میلیارد ریال پروژه در پست های برق خوزستان
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از بهره برداری از 5 پروژه بانک خازنی و بی، با ارزش سرمایه گذاری حدود 290 میلیارد ریال در پست های برق استان خبر داد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از بهره برداری از 5 پروژه بانک خازنی و بی، با ارزش سرمایه گذاری حدود 290 میلیارد ریال در پست های برق استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ اظهار کرد: در پست های فوق توزیع گلستان، سپنتا و دانشگاه در کلانشهر اهواز چهار مجموعه بانک خازنی 33 کیلو ولت به ظرفیت 19.2 مگاوار احداث و برقدار شده است.
وی با بیان اینکه ارزش سرمایه گذاری این بانک های خازنی 80 میلیارد ریال بوده است، تصریح کرد: وارد مدار شدن این بانک های خازنی باعث تعدیل توان راکتیو و افزایش ضریب قدرت، بهبود ولتاژ شبکه توزیع در مناطق مرتبط و بهبود وضعیت ترانس های تحت مراقبت و جلوگیری از تخریب آنها می شود.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با اشاره به توسعه پست 132 به 33 کیلوولت ولیعصرآبادان، افزود: در این پست یک بی 132 کیلو ولت جهت اتصال به خط پیروز آبادان احداث و راه اندازی شده و ارزش سرمایه گذاری توسعه پست و احداث یک بی، حدود 210 میلیارد ریال بوده است.
به گفته دشت بزرگ افزایش ضریب اطمینان و پایداری بیشتر پست با نصب 2 بریکر 132 کیلو ولت جهت ترانس های قدرت، ایجاد ظرفیت خط جدید و توسعه شبکه برق جهت استفاده مشترکین در بخش های مختلف خانگی و صنعتی منطقه از جمله اهداف بهره برداری از بی و توسعه پست ولیعصر است.
وی تصریح کرد: از مهرماه سال گذشته تاکنون 616 مگاولت آمپر در بخش انتقال و فوق توزیع به ظرفیت شبکه تحت نظارت این شرکت در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد اضافه شده است.
تمام/
تاریخ:
1400/06/20
ساعت:
13:37
کد خبری:
1373
تعداد بازدید صفحه:
272
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal