شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان
۱۴۰۰ دوشنبه ۴ مرداد
یک پست برق در کهگیلویه و بویراحمد وارد مدار شد
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: فاز اول پست برق فوق توزیع بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد با ظرفیت 50 مگاولت آمپر برقدار و وارد مدار شد.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: فاز اول پست برق فوق توزیع بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد با ظرفیت 50 مگاولت آمپر برقدار و وارد مدار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ بیان کرد: فاز اول پست 132 به 33 کیلو ولت بهمئی با ارزش سرمایه گذاری 250 میلیارد ریال وارد مدار شده و باعث پایداری برق این شهرستان شده است.
 وی افزود: برای تامین انرژی این پست خط شاهد بهبهان – بهمئی به طول 82 کیلومتر مدار طراحی و ساخته شده  و ارزش سرمایه گذاری این پروژه نیز هزار و 66 میلیارد ریال بوده است.
 مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان تصریح کرد: همه تلاشمان را کردیم تا قبل از شروع فصل گرم این پست و خط وارد مدار شود تا افت ولتاژ شهرستان بهمئی که از نظر آب و هوایی شبیه به خوزستان است برطرف و برق از پایداری لازم برخوردار شود.
 دشت بزرگ اضافه کرد: با اضافه شدن این پست فوق توزیع، زیرساخت های استان کهگیلویه و بویراحمد نیز توسعه لازم را پیدا کرده و از ضریب اطمینان بالاتری برخوردار شده است.
 وی ادامه داد: علاوه بر وارد مدار شدن پست و خط بهمئی، پست موبیل دهدشت به ظرفیت 30 مگاولت آمپر نیز در مراحل نهایی شدن است و به زودی وارد مدار خواهد شد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: به دلیل کاهش تولید نیروگاه های برق آبی و افزایش مصرف برق به دلیل افزایش دما و استخراج غیر مجاز رمز ارزها، ممکن است خاموشی هایی نیز در شبکه برق رخ بدهد اما همه تلاشمان را خواهیم کرد تا در بخش خانگی خاموشی نداشته باشیم.

دشت بزرگ افزود: از همه مشترکین درخواست داریم در ساعت های اوج مصرف، صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهند و با خاموش کردن کولرهای اضافی به ویژه در مناطقی که از نظر دمایی وضعیت مناسبی دارند پایداری شبکه برق را تضمین کنند.

بر اساس این گزارش، استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از نواحی امور بهره برداری تحت نظارت شرکت برق منطقه ای خوزستان است.

تاریخ:
1400/03/12
ساعت:
14:56
کد خبری:
1322
تعداد بازدید صفحه:
715
نویسنده:
روابط عمومیی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط
tempShowtool_dorsaetoolsenews_sample_news_block89
برچسب ها
Powered by DorsaPortal