اخبار مرتبط
سیل بیش از سه هزار میلیارد ریال به برق منطقه ای خوزستان خسارت زد
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: سیل تاکنون سه هزار و 360 میلیارد ریال به تاسیسات و زیرساخت های این شرکت خسارت وارد کرد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: سیل تاکنون سه هزار و 360 میلیارد ریال به تاسیسات و زیرساخت های این شرکت خسارت وارد کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ اظهار داشت: یکهزار و 695 دکل برق منطقه ای خوزستان در معرض آبگرفتگی سیل قرار داشت که از این تعداد یکهزار و 144 دکل در وضعیت بحرانی قرار دارند و باید به آنها رسیدگی شود.
وی با بیان اینکه 6 دکل سقوط کرده در سیل نیاز به اصلاح و بازسازی دارند، تصریح کرد: جاده های دسترسی خطوط و فونداسیون دکل ها به دلیل شدت و ماندگاری سیل دچار آبشستگی شدند و باید در همه آنها ترمیم صورت گرفته و جاده های دسترسی بازسازی شوند.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: از 47 پست در معرض آبگرفتگی 18 پست حالت بحرانی داشتند و سیل به بستر و دیوارهای محوطه های آنها نیز خساراتی زده است.
دشت بزرگ انجام اقدامات مقابله ای برای سیل بندی و خاکریزی در اطراف این 18 پست را یکی دیگر از خسارت های شرکت برق منطقه ای خوزستان در سیل اخیر اعلام کرد.
وی با بیان اینکه همه تلاش برق منطقه ای خوزستان این بوده که خاموشی در شبکه رخ ندهد، تاکید کرد: در شبکه انتقال و فوق توزیع استان هیچگونه خاموشی ناشی از سیل رخ نداده و لازم است در این خصوص از دستگاه هایی که در استحکام بخشی پست ها با ما همکاری داشتند تشکر کنم.
تمام/
تاریخ:
1398/01/25
ساعت:
14:55
کد خبری:
818
تعداد بازدید صفحه:
662
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal