اخبار مرتبط
40 نهال به یاد 40 شهید در چهلمین بهار انقلاب
در گرامیداشت چهلمین بهار انقلاب، شرکت برق منطقه ای خوزستان 40 اصله نهال به یاد و خاطره 40 شهید گرانقدر این شرکت در کمربند سبز واقع در غرب اهواز کاشت.
در گرامیداشت چهلمین بهار انقلاب، شرکت برق منطقه ای خوزستان 40 اصله نهال به یاد و خاطره 40 شهید گرانقدر این شرکت در کمربند سبز واقع در غرب اهواز کاشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، این نهال کاری با حضور مدیر عامل و مدیران شرکت برق منطقه ای خوزستان و شهردار اهواز صورت گرفت.
محمود دشت بزرگ در این آیین نهال کاری، امنیت امروز جامعه را مرهون فداکاری شهیدان دانست و از لزوم تکریم و زنده نگهداشتن یاد شهیدان به عنوان ستون های کشور صحبت کرد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود به دستاوردهای 40 ساله شرکت برق منطقه ای خوزستان اشاره کرد و افزود: ظرفیت پست های انتقال و فوق توزیع این شرکت نسبت به سال 57 دوازده برابر شده و از 2 هزار و 420 مگاولت آمپر به 28 هزار و 518 مگاولت آمپر رسید، طول خطوط شرکت نیز با رشدی حدود 4 برابر از 2 هزار و 271 کیلومتر مدار به هشت هزار و 739 کیلومتر مدار افزایش یافت.
منصور کتانباف شهردار اهواز نیز با ارزشمند خواندن اقدام شرکت برق منطقه ای خوزستان در کاشت نهال، گفت: شهرداری وظیفه کاشت نهال را بر عهده دارد ولی شرکت برق منطقه ای خوزستان با ابتکاری که به خرج داده به این مساله حیاتی برای شهر نیز ورود کرده است که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی از دیگر شرکت ها و سازمان ها نیز دعوت کرد که در این موضوع مهم به مسئولیت اجتماعی خود عمل کنند.
همچنین در این مراسم ابراهیم ساعدی فرمانده بسیج حوزه شهید عباسپور صنعت آب و برق خوزستان، از اقدام ارزنده شرکت برق منطقه خوزستان در گرامیداشت یاد و خاطره شهدا تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است، معاونت امور مالی و پشتیبانی، دفتر روابط عمومی، امور جوانان و بسیج شرکت برق منطقه ای خوزستان متولی برگزاری این برنامه بودند.
تمام/
تاریخ:
1397/11/17
ساعت:
12:24
کد خبری:
758
تعداد بازدید صفحه:
297
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 2_0
  • 3_0
  • 4_0
  • 5_0

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal