اخبار مرتبط
ابلاغ دستورالعمل ﺗﻮﻟﻴﺪ و ﺑﻬﻨﮕﺎم رﺳـﺎﻧﻲ داده ﻫـﺎی ﻣﻜـﺎﻧﻲ و توصیفی GIS
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ "ﺗﻮﻟﻴﺪ و ﺑﻬﻨﮕﺎم رﺳـﺎﻧﻲ داده ﻫـﺎی ﻣﻜـﺎﻧﻲ و توصیفی GIS حین ﻓﻌﺎﻟﻴﺖهای روزانه" را جهت اجرا و پیاده سازی در شرکت ابلاغ کرد.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ "ﺗﻮﻟﻴﺪ و ﺑﻬﻨﮕﺎم رﺳـﺎﻧﻲ داده ﻫـﺎی ﻣﻜـﺎﻧﻲ و توصیفی GIS حین ﻓﻌﺎﻟﻴﺖهای روزانه" را جهت اجرا و پیاده سازی در شرکت ابلاغ کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، این دستورالعمل، با توجه به دستورالعمل ابلاغ شده توسط شرکت توانیر و اﻧﻄﺒـﺎق آن با ﻓﺮآﻳﻨـﺪﻫﺎی ﻣﻮﺟـﻮد در واحدهای ﻣﺨﺘﻠـﻒ ﺷﺮکت ﺑﺮق ﻣﻨﻄﻘﻪای خوزستان با در نظر گرفتن نسخه چهارم اﺳﺘﺎﻧﺪارد ﭘﺎﻳﮕﺎه اﻃﻼﻋﺎت ﺟﻐﺮاﻓﻴـﺎﻳﻲ (GIS) ﺻـﻨﻌﺖ ﺑﺮق، توسط واحد GIS معاونت برنامه ریزی و تحقیقات با همکاری واحدهای مربوطه از معاونت های بهره برداری و طرح های توسعه برق، تهیه و ﺗﺪوﻳﻦ ﮔﺮدﻳﺪه اﺳﺖ.
این تولید و بهنگام رسانی داده های مکانی و توصیفی باعث می شود تا اطلاعات دقیق و به هنگام شبکه، تأثیر مستقیم و مثبتی در تصمیم گیری و برنامه ریزی کارشناسان و مدیران ارشد داشته باشد و همچنین بهنگام بودن پایگاه داده GIS یکی از عوامل اصلی، مهم و کلیدی کاربردی سازی و عملیاتی نمودن GIS در یک سازمان می باشد.
گفتنی است، در همین راستا دوره آشنایی با آخرین ویرایش استاندارد GIS صنعت برق در بخش انتقال و فوق توزیع نیز با هدف آشنایی پرسنل با استاندارد مذکور و رفع ابهامات احتمالی جهت اجرای استاندارد در پروژه های مختلف و استفاده صحیح آن در بروز رسانی پایگاه داده GIS در شرکت برق منطقه ای خوزستان، با حضور روئسای نواحی ، گروه ها و کارشناسان معاونت بهره برداری و طرح های توسعه، توسط معاونت برنامه ریزی و تحقیقات برگزار شده است.
تمام/
تاریخ:
1397/11/16
ساعت:
11:28
کد خبری:
757
تعداد بازدید صفحه:
246
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
معاونت برنامه ریزی و تحقیقات
تصاویر مرتبط


برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal