اخبار مرتبط
اولین نیروگاه مقیاس کوچک برق منطقه ای خوزستان وارد مدار می شود
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: اولین نیروگاه مقیاس کوچک گازی برق منطقه ای خوزستان در گچساران با ظرفیت 25 مگاوات تا پایان سال جاری به شبکه سراسری متصل می گردد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: اولین نیروگاه مقیاس کوچک گازی که برق تولیدی آن توسط این شرکت خریداری خواهد شد تا پایان سال در گچساران با ظرفیت 25 مگاوات به شبکه سراسری متصل می گردد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ اظهار داشت: به منظور تحقق اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و مشارکت بخش خصوصی در تولید برق، این نیروگاه کوچک مقیاس با پیگیری های مستمر برق منطقه ای خوزستان تا پایان سال جاری از طریق پست 230/33 کیلو ولت ساران به شبکه سراسری متصل می گردد.
وی با بیان اینکه این نیروگاه به صورت صد درصد خصوصی و توسط شرکت مدیریت فرایندهای نیروگاهی ایرانیان (مفنا) انجام می شود، بیان کرد: تجهیزات نیروگاه شامل ژنراتورها و موتورها با تکنولوژی اروپا خریداری و هم اکنون در یکی از گمرکات کشور در حال طی مراحل ترخیص می باشد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: برق این نیروگاه گازی به مدت پنج سال تضمینی از طرف شرکت برق منطقه ای خوزستان خریداری خواهد شد.
تمام/
تاریخ:
1397/09/10
ساعت:
14:03
کد خبری:
707
تعداد بازدید صفحه:
225
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 1)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal