بررسی پروژه های برق منطقه ای خوزستان در شادگان با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس / بارگیری از تجهیزات فوق توزیع برق در شادگان 70 درصد است
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به همراه نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی از وضعیت احداث پروژه های برق این شرکت در شادگان، بازدید و روند اجرایی آنها را بررسی کردند.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به همراه نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی از وضعیت احداث پروژه های برق این شرکت در شادگان، بازدید و روند اجرایی آنها را بررسی کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در نشست بررسی پروژه های این شرکت در فرمانداری شادگان، گفت: درصد بارگیری از تجهیزات فوق توزیع برق شادگان در تابستانی که سپری شده 70 درصد بوده که با وارد شدن پست GIS دورق در نیمه دوم سال 1401 این بارگیری به 50 درصد و به استانداردهای جهانی نزدیک می شود.
وی بیان کرد: پست GIS دورق که مراحل اجرایی آن در حال انجام شدن است 100 مگاولت آمپر ظرفیت داشته و هزار میلیارد ریال ارزش سرمایه گذاری آن است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان تصریح کرد: احداث پست برق دارخوین نیز در برنامه ریزی های توسعه ای این شرکت قرار دارد و در سال های آینده اجرایی خواهد شد.
وی با بیان اینکه هزینه سرمایه گذاری در پروژه های برق نسبت به سال 97 بیش از 6 برابر شده، افزود: از مسئولان و نماینده های استان در مجلس شورای اسلامی این انتظار وجود دارد که با توجه به افزایش چشمگیر هزینه ها، تزریق منابع به برق استان را پیگیری کنند تا روند اجرایی پروژه ها به دلیل محدودیت در منابع مالی متوقف نشود.
مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با تشکر از اقدامات و پیگیری های شرکت برق منطقه ای خوزستان در بهره برداری از پروژه ها و تامین برق پایدار، خواستار تسریع در پروژه های در دست احداث در این شهرستان شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، فرماندار شادگان، مسئولین محلی و معاونین شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز در این برنامه بررسی وضعیت پروژه های برق در شهرستان شادگان حضور داشتند.

تمام/
تاریخ:
1399/07/19
ساعت:
10:23
کد خبری:
1182
تعداد بازدید صفحه:
396
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • برق_0

امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal