اخبار مرتبط
مدیرامور بهره برداری ناحیه مارون/ ترانس 200 مگاولت آمپری پست باغملک وارد شهرستان شد/ این ترانس پایداری برق منطقه را افزایش می دهد
مدیر امور بهره برداری ناحیه مارون شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: ترانس 200 مگاولت آمپری پست 400 کیلو ولت باغملک وارد شهرستان شده و ظرف یک ماه آینده وارد مدار می شود.
مدیر امور بهره برداری ناحیه مارون شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: ترانس 200 مگاولت آمپری پست 400 کیلو ولت باغملک وارد شهرستان شده و ظرف یک ماه آینده وارد مدار می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان؛ رضا محمدیان بیان کرد: این دومین ترانس 400 کیلو ولت پست باغملک است که وارد شهرستان شده و به زودی مراحل نصب و راه اندازی در پست شروع  و در شهریور وارد مدار می شود.

وی با بیان اینکه این ترانس 230 تنی به سفارش شرکت برق منطقه ای خوزستان در شرکت آریا ترانس سمنان ساخته شده، تصریح کرد: ترانس 200 مگاولت آمپری پست باغملک به دلیل وزن بالا،مسیری طولانى راطى تا وارد پست 400 کیلو ولت باغملک شود.

مدیر امور بهره برداری ناحیه مارون شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: با نصب این ترانس پایداری شبکه برق منطقه افزایش پیدا می کند و با ظرفیت سازی انجام شده قدرت مانور در شبکه بالا رفته و خاموشی ها به حداقل می رسد.

محمدیان اضافه کرد: برای ساخت و تکمیل پست 400 کیلو ولت باغملک بیش از 250 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و هدف از ایجاد آن توسعه زیرساخت های شبکه برق در ناحیه مارون به ویژه شهرستان باغملک بوده است.

مدیر امور بهره برداری ناحیه مارون شرکت برق منطقه ای خوزستان تاکید کرد:درحال حاضردر شهرستان باغملک سه پست 400/132 و 132/33 کیلوولت وجود داشته که برق شهرستان را تأمین مى نمایند و این شرکت درحال احداث پست دائم میداوود بوده و خطوط 132 کیلوولت ورودی آن تکمیل وآماده برقدارى مى باشند.
محمدیان در پایان با توجه به دمای بالاى هوا وگرمای طاقت فرسا در این ایام از عموم مردم خواست تا با مصرف بهینه برق، از خاموشی های ناخواسته در شبکه جلوگیری کنند.

تاریخ:
1399/05/08
ساعت:
23:50
کد خبری:
1148
تعداد بازدید صفحه:
672
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
امور بهره برداری ناحیه مارون
تصاویر مرتبط


برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal