دسته بندی مطالب
اوج مصرف روز جمعه مورخ 1397/12/03
ساعت 19:59 2747 مگاوات
مشابه مصرف در سال قبل 2954 مگاوات
درصد رشد نسبت به سال قبل -7.5% درصد
حفظ حریم شخصی
سیاست حفظ حریم شخصی کاربران
شرکت برق منطقه ای خوزستان خود را متعهد به حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت خود به آدرسhttps://www.kzrec.co.ir می داند.
این سند خط مشی، قوانین عمومی جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت را شرح می دهد.جهت اطلاع از حقوق خود، از شما می خواهیم تا این سند خط مشی را مطالعه نمایید.
همواره توجه داشته باشید ساختمان مرکزی ما در کشور جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و از این بابت تابع مقررات جاری کشور جمهوری اسلامی ایران می باشیم.

شرکت برق‌منطقه‌ای خوزستان چه نوع اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کند؟


شما می‌توانید در شبکه جهانی وب بدون آنکه هویت، یا سایر اطلاعات شخصی خود را برای ما فاش شما کنید، از وب سایت ما بازدید نمایید. وب سرور ما اطلاعات پایه را جمع آوری می کند. این اطلاعات نظیر نام صفحه ، زمان بازدید، دفعات بازدید صفحات واطلاعات آماری دیگری است که شامل اطلاعات هویتی نیست می‌باشد. به جز مواقعی که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده از سیستم و نفوذ غیر مجاز مورد نیاز است.
هنگامی که شما برای استفاده از خدمات شرکت برق منطقه ای خوزستان، ثبت نام می کنید، اطلاعات تماس (نام، نشانی و شماره تلفن)و پرداخت خود را در اختیار ما قرار می دهید. و تا زمانی که شما مشتری شرکت باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می شوند. به علاوه ممکن است نامه های الکترونیکی مشتری و سایر مراسلات و مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند.

شرکت برق منطقه‌ای از اطلاعات چگونه استفاده می کند؟

شما با زدن دکمه های "ارسال" یا "ثبت" یا "ذخیره"هر بازدیدکننده، به صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این سند خط مشی بیان شده، اعلام می دارید.اطلاعات شخصی هویتی (هر گونه اطلاعاتی که هویت را فاش کند) مشتریان و همکاران فعلی و آینده، تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.و شرکت برق منطقه ای خوزستان متعهد می‌شود اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد. مگر اینکه متقاعد شود افشای این اطلاعات در جهت شناسایی یا تماس یا اقامه دعوی علیه کسی باشد که باعث صدمه و خسارت به حقوق و اموال شرکت برق منطقه ای خوزستان یا مشتریان آن یا دیگران شده باشد. ما ممکن است اطلاعاتی را مطابق با قانون، یا در جایی که شرکت متقاعد شود که، قانون نیازمند این اطلاعات است، در اختیار مقامات قضایی قرار دهیم.
شرکت برق منطقه ای خوزستان همچنین محتویات هیچ نامه الکترونیکی، یا مراسلات و مکاتباتی که برای مشتریان خود ذخیره می کند را برای هیچ شخص ثالثی افشا نخواهد کرد، مگر در (الف) موضوع سلامت و ایمنی عمومی مطرح باشد، (ب) در ارتباط با انتقال اموال تجاری دیگری به مشتری باشد، (ج) مورد نیاز برای انجام سفارش، خدمات پس از فروش، بررسی های حقوقی باشد که شرکت به صلاحدید خود منفردا آن را، لازم بداند. (د) لازم باشد که برای پیگیری امور جنایی در اختیار مقامات قضایی قرار گیرد.

شرکت برق منطقه ای خوزستان هر گونه سانسور، ویرایش، تغییر یا دستکاری را در هرگونه نظرسنجی، نظارت بر برقراربودن ارتباط که بوسیله مشتری یا دیگران انجام می شود، صراحتا رد می کند. هر چند شرکت برق منطقه ای خوزستان هر گونه ارتباطی را که ممکن است به شرکت برق منطقه ای خوزستان یا مشتریان آن یا دیگران صدمه بزند، مورد نظارت قرار می دهد، حتی ممکن است حذف یا قطع کند. مبنایی که شرکت برق منطقه ای خوزستان بر اساس آن اقدام به این کار می کند، بدون آنکه محدودیتی بیاورد، شامل نقض بالفعل و بالقوه سند "شرایط و ضوابط استفاده" می شود.

تبلیغات و کوکی های(Cookies) اشخاص ثالث

اطلاعات پایه جمع آوری شده کاربر، در جهت آنالیز ترافیک ، بهبود محتویات و بهبود نحوه استفاده شما از وب سایت ما، مورد استفاده قرار می گیرد. و اطلاعات شخصی مشتریان را مگر در مواردی که صریحا در این سند آمده است، مورد مبادله، اجاره یا فروش قرار نخواهیم داد.
ما ممکن است از کوکی ها (اطلاعاتی است که یک وب سایت امکان ذخیره آن را روی رایانه شما دارد) در جاهایی استفاده کنیم. کوکی به یک برنامه کاربردی تحت وب، امکان پاسخ به شما را فراهم می کند و با نگهداری و بازیابی داده هایی در مورد سلایق شما، برنامه کاربردی تحت وب، می تواند عملیات خود را متناسب با نیاز، چیزهایی که دوست دارید و چیزهایی که دوست ندارید، ترتیب دهد. اکثر مرورگرهای وب اجازه پایش اینگونه کوکی های را به شما می دهند. در مورد نحوه عملکرد این پایش باید، به دستورالعمل های مرورگر خود مراجعه کنید. اگر شما کوکی ها را در مرورگر خود غیرفعال نمایید، باید به این نکته توجه داشته باشید که از بسیاری از مزایای شخصی سازی یک برنامه کاربردی تحت وب، محروم خواهید شد و در صورت غیرفعال کردن کوکی ها، بسیار محتمل است که برخی از عملکردهای وب سایت، از کار بیفتند و یا بسیار کند شود.

تدابیر حفاظتی

شرکت برای حفاظت از صدمه، سوء استفاده و تغییر نابجای اطلاعات تحت کنترل ما، تدابیر امنیتی وضع نموده است. ما به صورت مداوم در حال مقابله با خرابکاریهای کوچک و بزرگی هستیم که می تواند به منافع مشتریانمان آسیب وارد نماید.

پیوندها

از شرکت برق منطقه ای خوزستان پیوندهایی به سایر وب سایتها وجود دارد، که ممکن است متعلق به شرکتها و اشخاصی باشد، که وابستگی به شرکت ما ندارند. ما مسوولیتی در مورد صیانت حریم شخصی و محتویات آن وب سایتهای نداریم و به شما توصیه می کنیم که جانب احتیاط را رعایت کنید. به ویژه به شما توصیه می کنیم که خط مشی صیانت از حریم شخصی آن وب سایت را مطالعه کنید و مطمئن شوید که آن را پذیرفته اید. توجه داشته باشید که این سند خط مشی، تنها و تنها برای شرکت برق منطقه ای خوزستان kzrec.co.ir صادق است.

تغییر در سند خط مشی ما

شرکت برق منطقه ای خوزستان حق تغییر این سند خط مشی را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ می دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند خط مشی آخرین نسخه ای که در سایت موجود است، خواهد بود.

شما حق اینکه بخواهید، اطلاعات شخصی شما از مجموعه اطلاعات جمع آوری شده ما، حذف شود، یا افشا نشود را دارید، برای این منظور نامه ای به صندوق پستی ما بفرستید. لطفا در این نامه درخواست، نام و اطلاعات تماس خود را نیز قید کنید. قبل از هر اقدامی ، شرکت برق منطقه ای خوزستان اقدامات لازم جهت راستی آزمایی ادعای شما را به انجام خواهد رسانید.

تماس با ما

اگر شما پرسش یا نگرانی در مورد این سند خط مشی دارید، می توانید آن را از طریق صندوق پستی الکترونیکی ict@kzrec.co.ir با ما مطرح کنید.
تاریخ به روزرسانی:
1397/11/28
تعداد بازدید صفحه:
981
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه