اخبار مرتبط
کلنگ احداث پست و خط برق سرچشمه رامهرمز به زمین زده شد
آیین کلنگ زنی فاز اول پست برق 132.33 کیلو ولت سرچشمه و ورود و خروج خط 132 کیلو ولت مارون اصلی - رامهرمز یک در این پست، با اعتبار 159 میلیارد ریال در رامهرمز به زمین زده شد.
آیین کلنگ زنی فاز اول پست برق 132.33 کیلو ولت سرچشمه و ورود و خروج خط 132 کیلو ولت مارون اصلی - رامهرمز یک در این پست، با اعتبار 159 میلیارد ریال در رامهرمز به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، مدیرعامل این شرکت در آیین کلنگ زنی این پست گفت: ظرفیت فاز اول پست سرچشمه 30 مگاولت آمپر است و یک کیلومتر خط ارتباطی برای آن نیز در نظر گرفته شده و طرح دائم این پروژه که انجام می شود 100 مگاولت آمپر ظرفیت خواهد داشت.
محمود دشت بزرگ با بیان اینکه 159 میلیارد ریال ارزش سرمایه گذاری این پروژه است، تصریح کرد: تمام منابع این پروژه تامین و تحهیزات مورد نیاز خریداری شده و تا 6 ماه آینده این پست و خط افتتاح و بهره برداری می شوند.
وی افزود: ظرفیت سه ایستگاه فوق توزیع رامهرمز 190 مگا ولت آمپر است که 81 درصد از این پست ها بارگیری می شود که با افتتاح پست سرچشمه این بارگیری به 70 درصد می رسد و نرمال می شود.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با بیان اینکه 6 پروژه جامع برای توسعه شبکه برق در شهرستان رامهرمز مطالعه و تعریف شده است، تاکید کرد: 4 پست 132 کیلو ولت، یک پست 400 کیلو ولت و یک مرکز دیسپاچینگ برای این شهرستان با ارزش سرمایه گذاری 7 هزار و 500 میلیارد ریال تا سال 1405 تعریف شده که با تامین منابع مالی به سرانجام خواهند رسید.
دشت بزرگ با تشکر از همراهی مردم و مسئولین رامهرمز در بحث تملک زمین، افزود: همه جوره همکاری با این شرکت انجام شده و هیچ گونه معارضی در تملک زمین وجود نداشت، همین هم باعث می شود تا کارها با سرعت بیشتری انجام شود و زودتر به بهره برداری برسند.
شایان ذکر است در این آیین کلنگ زنی، نماینده مردم رامهرمز در مجلس شورای اسلامی و مسئولین محلی این شهرستان نیز حضور داشتند.
تمام/
تاریخ:
1398/05/19
ساعت:
08:37
کد خبری:
898
تعداد بازدید صفحه:
311
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • برق_0
  • برق_0

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal