اخبار مرتبط
عایق بندی پست های برق در حال انجام است/ فعلا خطری آنها را تهدید نمی کند
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: با اقدامات انجام شده فعلا خطری پست های انتقال و فوق توزیع این شرکت را تهدید نمی کند و شبکه پایدار است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: با اقدامات انجام شده فعلا خطری پست های انتقال و فوق توزیع این شرکت را تهدید نمی کند و شبکه پایدار است.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ اظهار کرد: تاکنون در خوزستان هیچ پستی در سطح انتقال و فوق توزیع به دلیل درگیر شدن با سیلاب، دچار خاموشی و قطعی نشده است و عملیات اسحکام بخشی آنها ادامه دارد.
وی با بیان اینکه 47 پست این شرکت در معرض خطر جدی و بحرانی هستند، تصریح کرد: از این تعداد 19 پست در شرایط بحرانی هستند و تمام تلاش ها بر روی آنها متمرکز شده است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان اضافه کرد: در شهر اهواز نیز تمرکز اکیپ های عملیاتی بر روی استحکام بخشی و ایزوله کردن پست 400 کیلو ولت مهزیار در جاده حمیدیه و پست 132 کیلو ولت وحدت در عین 2 است و در حال عایق بندی آنها هستیم.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان بیان کرد: دو پست آهو دشت در شوش و شمال غرب در اهواز نیز کارهای استحکام بخشی آنها انجام شده و خطری فعلا آنها را تهدید نمی کند.
دشت بزرگ افزود: ماشین آلات شرکت های برق منطقه ای فارس، اصفهان ، هرمزگان ، باختر و تهران برق منطقه ای خوزستان را در محافظت از پست ها یاری می کنند.
تمام/
تاریخ:
1398/01/22
ساعت:
16:17
کد خبری:
816
تعداد بازدید صفحه:
494
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 2_0

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:7
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal