اخبار مرتبط
برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال
مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور مدیر عامل، معاونت مالی و امور پشتیبانی و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت برگزار شد.
مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور مدیر عامل، معاونت مالی و امور پشتیبانی و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، این مسابقات در سالن ورزشی گیت بوستان برگزار و در رده آزاد تیم های مدیریت حراست و امور محرمانه، تیم معاونت مالی و امور پشتیبانی الف و تیم معاونت مالی و امور پشتیبانی ب، به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و تیم مدیریت حراست و امور محرمانه ج تیم مقام اخلاق را کسب کرد.
در رده سنی پیشکسوتان ( بالای 40 سال) نیز تیم معاونت مالی و امور پشتیبانی، تیم معاونت برنامه ریزی و تحقیقات و تیم معاونت بهره برداری مقام های اول تا سوم را کسب کردند و تیم کانون پیشکسوتان جام اخلاق را به دست آورد.
اهدای جوایز این دوره مسابقات با حضور مدیرعامل شرکت انجام شد و در این مراسم از سوی معاونت مالی و امور پشتیبانی از غلامحسین انجیل کارمند در آستانه بازنشستگی اداره ورزش تقدیر شد.
همچنین به مناسبت دهه فجر مسابقات شنا کارکنان و فرزندان در 7 رده سنی شامل 4 رده سنی فرزندان پسر و 3 رده کارکنان در ماده کرال و مسابقات دارت بانوان و دختران برگزار شد.
تمام/
تاریخ:
1397/12/22
ساعت:
13:49
کد خبری:
789
تعداد بازدید صفحه:
327
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
معاونت مالی و امور پشتیبانی
تصاویر مرتبط

  • 2_0
  • 3_0
  • 4_0
  • 5_0
  • 5_0

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal